Kontaktujte nás

Zmena na poste riaditeľa nemocnice v Dunajskej Strede

Včera bola uzavretá dohoda so Zitou Ženišovou o ukončení jej pôsobenia na pozícii riaditeľa nemocnice Svet zdravia Dunajská Streda. Od 1. augusta 2017 bude dočasným vedením nemocnice poverená Sylvia Bock, ktorá má aktuálne v nemocnici na starosti vzťahy so zdravotnými poisťovňami.

Sylvia Bock pôsobí v dunajskostredskej nemocnici od roku 2009. Predtým bola tri roky riaditeľkou neziskovej spoločnosti Forlife, ktorá prevádzkovala nemocnice v Komárne v Šali. V minulosti tiež pôsobila na viacerých pozíciách vo finančnom sektore.

„Som presvedčený, že nová riaditeľka nemocnice sa tejto úlohy dobre zhostí a nemocnica bude ďalej napredovať. Rád by som sa pri tejto príležitosti súčasne poďakoval Zite Ženišovej za odvedenú prácu pre dunajskostredskú nemocnicu a poprial jej veľa úspechov v ďalšom súkromnom i v profesionálnom živote. Verím, že v rámci našej skupiny ostaneme spolupracovať pri ďalších strategických projektoch," doplnil Marek Duban, generálny riaditeľ siete polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia.

Dunajská Streda 26 júla 2017.