Kontaktujte nás

Moja pôrodnica Svidník

Pôrodný plán

Pôrodný plán

Wifi

WIFI

Pobyt

Voňavá pôrodnica

Služby

SK_IFR2622.jpg

Gynekológia

V oblasti gynekológie na oddelení liečime pacientky, ktorých ochorenia si vyžadujú lôžkovú starostlivosť a pacientky, ktoré sú pripravované na operačný výkon. Na našom oddelení vykonávame širokú škálu gynekologických operačných výkonov a hospitalizujeme aj pacientky s komplikáciami v tehotnosti a pacientky s prítomnými rizikovými faktormi gravidity.

Viac

Pôrodníctvo

V oblasti pôrodníctva zabezpečujeme komplexnú predpôrodnú prípravu, samotný pôrod ako aj popôrodnu starostlivosť. Pacietky majú možnosť vopred prekonzultovať a naplánoať všetky detaily pôrodu a vypracovať si vlastný pôrodný plán konzultovaný so špecialitom, ktorý ich prevedie celým procesom prípravy, realizácie pôrodu a popôrodnej starostlivosti.

Viac
SK_IFR2783.jpg

Neonatológia

Na novorodeneckom úseku, čiže na úseku neonatológie pracujú lekári neonatológovia, pediatri a sestry - špecialistky v neonatológii. Spoločne sa staráme o novorodenca od pôrodu po jeho prepustenie z oddelenia. Pracujeme v systéme rooming in, čo znamená, že dieťa je spolu s mamičkou počas celých 24 hodín, samozrejme podľa zdravotného stavu novorodenca , alebo matky.

Viac
SK_IFR2755.jpg

Pobyt na oddelení

Snažíme sa, aby bol Váš pobyt na oddelení čo najpríjemnejší. Známkami kvality nášho oddelenia sú izby s vysokým štandardom, príjemnou vôňou, kompletne vybudovaný rooming-in systém, možnosť návštev ale i nadštandardné izby za polovičné ceny. 

Viac
 SK_IFR2613.jpg

Praktické informácie

Všetky potrebné informácie o návštevných hodinách, potrebách pre mamičky, či všeobecných informáciách o postupoch a prípravách na zdravotnícke výkony poskytované oddelením.  Nájdete tu aj edukačé materiály pre mamičky, ktoré pomôžu zvládnuť prvé dni so svojim malým dieťatkom. 

Viac

Náš tím špecialistov

 • MUDr. Zuzana Magdziaková

  MUDr. Zuzana Magdziaková

    Je primárkou oddelenia, má 17 ročnú prax v odbore gynekológia a pôrodníctvo, špecializuje sa na gynekologické operácie, rizikovú tehotnosť, USG vyšetrenia v gynekológii a tehotnosti.

  Viac

 • MUDr. Oľga Lombartová

  MUDr. Oľga Lombartová

  Vaše dieťatko bude v dobrých rukách pod vedením lekárskeho tímu neonatológov a pediatrov, ktorý vedie. Jej vedomostí, skúseností a zručnosť sú zárukou úspešného štartu do života Vášho dieťatka. 

  Viac

 • Mgr. Jana Vašková

  Mgr. Jana Vašková

  Vedúca pôrodná asistentka, ktorá vedie tím vždy usmiatych, milých a ochotných sestričiek, ktoré sa radi postarajú o Vaše dieťatko.

 • Dana Kopčová

  Dana Kopčová

  je neonatologická sestra, manažérka dennej smeny. Počas celého pobytu je počas dňa pri Vás, aby Vám vo Vami vhodnej dobe vysvetlila všetko čo potrebujete k starostlivosti o dieťatko a starostlivosti o seba. Informácie, praktické ukážky, správne  technicky a hľadanie pre Vás najoptimálnejších riešení.

 • MUDr. Barbora Kuncová

  MUDr. Barbora Kuncová

  má 2 ročnú prax v odbore gynekológia a pôrodníctvo, počas štúdia medicíny absolvovala odborné stáže v Taliansku a Holandsku. Svoju lekársku prax začínala na oddelení rádiodiagnostiky v Levoči, kde sa naučila základy zobrazovacieho vyšetrovania, ktoré využíva v praxi doteraz.  

  Viac

 • MUDr. Marián Škumanič

  MUDr. Marián Škumanič

   má 14 ročnú prax v odbore gynekológia a pôrodníctvo. Pôsobil na gynekologických pracoviskách na Slovensku a v Českej republike, vo svojej praxi sa zameriava na USG diagnostiku v tehotenstve a gynekológii, miniinvazívnu gynekologickú operatívu.

  Viac

 • MUDr. Štefánia Majdová

  MUDr. Štefánia Majdová

  má 6 ročnú prax v odbore gynekológia a pôrodníctvo, na oddelení vykonáva prax sekundárneho lekára, venuje sa základným diagnostickým vyšetreniam, diagnostickým výkonom ako aj operačným výkonom. Aktívne sa pripravuje na špecializačné skúšky v odbore gynekológia- pôrodníctvo.

  Viac

 • Mgr. Gabriela Štefančíková

  Mgr. Gabriela Štefančíková

  Je pôrodná asistentka, ktorá sa Vám a Vášmu partnerovi bude venovať počas celej doby absolvovania psychofyzickej prípravy. Zodpovie Vám na všetky otázky, pomôže sa Vám pripraviť tak, aby Vás nič nemohlo nečakané prekvapiť.

 • MUDr. Ľubomír Božoň

  MUDr. Ľubomír Božoň

  Je lekár, má 43 ročnú prax v odbore gynekológia a pôrodníctvo, dlhodobo pôsobil ako primár na gynekologicko pôrodníckom oddelení Nemocnica Vranov. Špecializuje sa na gynekologické operácie, venuje sa zavádzaniu nových metód do praxe, USG vyšetreniam v gynekológii.

  Viac

 • MUDr. Zuzana Pichaničová

  MUDr. Zuzana Pichaničová

  Vyštudovala lekársku fakultu na UPJŠ v Košiciach. Od augusta 2016 vykonáva prax sekundárneho lekára, venuje sa základným diagnostickým vyšetreniam, diagnostickým výkonom ako aj operačným výkonom pod dohľadom atestovaných lekárov daného oddelenia. Intenzívne sa venuje klientkam /pacientkam na lôžkovej  časti šestonedelia.

Vyjadrenia našich pacientok • Katarína Lesáková

  S pôrodom vo Svidníku som bola nadmieru spokojná. Oceňujem pokoj po pôrode, spoluprácu s personálom, každú hodinu ma chodili kontrolovať.  Prvé dieťa som rodila v inej nemocnici, ale tento pôrod bol tu bol lepší.

  Katarína Lesáková
  Stropkov, 35 r., druhé dieťa

 • Jana Holovová

  Som jednoznačne rozhodnutá rodiť vo Svidníku. Aj prvé dieťa som tu porodila. Je tu rodinný prístup zo strany personálu. Naozaj sa mi páči prístup lekárov, sestričiek, vybavenie izieb. Úžasné bolo aj to, že som rodila v lete a mohla som vyjsť na balkón na izbe s pekným výhľadom, čo mnohé pôrodnice nemajú.

  Jana Holovová
  Giraltovce, 30 r., druhé dieťa

 • Zdenka Cimbová

  Nemocnica Svidník bola pre nás jednoznačne prvou a jedinou voľbou. Absolvovala som tu aj psychoprofylaktickú prípravu. Bola som tak lepšie pripravená na pôrod. Pôrod vo Svidníku určite odporúčam. Rada by som sa poďakovala všetkým sestrám. Pôrodným asistentkám a lekárom, ktorí sa o nás starali 24 hodín.

  Zdenka Cimbová
  Stropkov, 23 r., prvé dieťa

 • Alena Homoľová

  Prvé dieťa som rodila pred 14 rokmi vo Svidníku. Odvtedy sa tu toho veľa zmenilo, zrekonštruované je celé oddelenie, pôrodná sála, vybavenosť izieb, zmenil sa aj prístup lekárov.  a sestričiek. Úžasné bolo aj to, že som mala možnosť prekonzultovať celý pôrod vopred.

  Alena Homoľová
  Svidník, 35 r., druhé dieťa

Dohodnite si vyšetrenie

+421 918 889 674

Naplánujte si u nás pôrod do najmenších detailov.

Captcha obrázok

Kontakt

Nemocnica arm. generála L. Svobodu Svidník , a .s.

MUDr. Pribulu 412/4,
089 01 Svidník
 
Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie sa nachádza na 4. poschodí budovy nemocnice (A pavilón)

E-mail adresa:porodnyplan.sk@svetzdravia.com

Telefonický kontakt

+421 (0)915 987 714
Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie
+421 (0)54 7860 231
Gynekologická ambulancia
+421 (0)54 7860 348
Šestonedelie
+421 (0)54 7860 567
Novorodenecké oddelenie
+421 (0)54 7860 514
Pôrodná sála
+421 (0)54 7860 247


Návštevné hodiny

 

Pondelok15:00 - 17:00
Utorok15:00 - 17:00
Streda15:00 - 17:00
Štvrtok15:00 - 17:00
Piatok15:00 - 17:00
Sobota14:00 - 16:00
Nedeľa14:00 - 16:00

V čase od 07:00- 20:00 návšteva možná so súhlasom lekára.

© 2017 Svet zdravia, a.s. - všetky práva vyhradené