Kontaktujte nás

Pekná nemocnica


Projekt Pekná nemocnica je spoločná iniciatíva zamestnancov siete regionálnych nemocní Svet zdravia.

Jeho cieľom je skrášliť a zútulniť prostredie pre pacientov, lekárov a zdravotné sestry. Vznikla v roku 2014 a to na základe 200 zlepšovacích nápadov od vyše 100 zamestnancov. V nemocniciach sa kompletne vymenili lavičky, info-navigačný systém a zrekonštruovali sa podlahy, či sociálne zariadenia. Pribudli detské kútiky, nadštandardné, či návštevné izby a doplnili sa aj medicínske prístroje. Vonkajšie areály a nemocničné budovy dostávajú nový krajší vzhľad. Celkovo sa v rámci tohto projektu preinvestovalo 3 milióny eur.  Pomôžte opäť tej Vašej nemocnici poukázaním 2% zo zaplatenej dane pokračovať v unikátnom projekte obnovy, aby sme sa v nej mohli všetci cítiť príjemnejšie. Ďakujeme.
Ako postupovať?

  • Požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane
  • Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane - to je maximálna suma, ktorú môžete v prospech prijímateľa poukázať, ak ste v roku 2016 neboli dobrovoľníkom, alebo dobrovoľnícky odpracovali menej ako 40 hodín. Táto suma však musí byť minimálne 3 €.
  • Vyberte si jedného prijímateľa zo zoznamu nemocníc Svet zdravia a jeho údaje napíšte do Vyhlásenia spolu s výslednou sumou.
  • Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením, doručte do 30.04.2017 na daňový úrad podľa Vášho bydliska.
  • Ak ste firma alebo osoba podávajúca sama daňové priznanie, presný postup nájdete na www.rozhodni.sk.

tabulka.jpg

Novinky